Okolica

Camping 7 żab

Nasza lokalizacja

Nasz kemping 7 Żab to prawdziwy raj dla miłośników natury, położony w malowniczym lesie sosnowym, zaledwie 350 metrów od złocistej plaży Pobierowa. Nieopodal znajdziesz nowoczesne centrum sportowe, z boiskiem, kortem tenisowym, skateparkiem oraz placem zabaw. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Miasto nad bałtykiem

Pobierowo

Pobierowo to urokliwa miejscowość wypoczynkowa nad Bałtykiem, znana z pięknych, szerokich plaż i sosnowych lasów. To miejsce przyciąga turystów szukających spokoju i relaksu, a jednocześnie oferuje różnorodne atrakcje, restauracje serwujące świeże, lokalne przysmaki, sklepy z pamiątkami oraz liczne ścieżki rowerowe i piesze.

doskonała baza wypadowa

Wybrzeże Rewalskie

Wybrzeże Rewalskie znane jest z klifowym krajobrazów i urokliwych nadmorskich miejscowości, jak Rewal, Niechorze, Pobierowo czy Pogorzelica. Region ten przyciąga turystów swoją naturalną pięknością, czystymi plażami i bogatą ofertą turystyczną. Wybrzeże Rewalskie jest idealne dla tych, którzy szukają wypoczynku na plaży, jak również dla aktywnych turystów do odkrywania malowniczych ścieżek pieszych i rowerowych.

ATRAKCJE OKOLICY

Atrakcje
W Pobierowie nie można się nudzić. Zobacz polecane przez nas atrakcje z okolicy.
Pobierowo
Plaża
Pobierowo
Oceanarium
Pobierowo
Kompleks sportowy
Pobierowo
Magiczny Domek
Trzęsacz
Ruiny gotyckiego kościoła
Rewal
Aleja Róż i Zakochanych
Rewal
Park Wieloryba
Niechorze
Latarnia Morska
Niechorze
Rezerwat Liwia Łuża
Pustkowo
Bałtycki Krzyż Nadziei
Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek
Nadmorska Kolej Wąskotorowa
Komfortowe i duże parcele w Pobierowie
Camping 7 żab